Pierwszaki przyjęci do społeczności szkoły

W życiu każdego ucznia, a szczególnie ucznia klasy I szkoły podstawowej jednym z ważniejszych momentów jest ślubowanie. Właśnie w takiej uroczystości uczestniczyła w czwartek, 10 listopada, społeczność naszej szkoły podstawowej. Mieliśmy okazję towarzyszyć w ten sposób klasom prowadzonym przez p. Katarzynę Bochenkiewicz (1SPA) i p. Sabinę Gorgol (1SPb). Rocie przysięgi, wygłaszanej przez pierwszaki z powagą i zaangażowaniem, towarzyszyło pasowanie na ucznia oraz występy artystyczne, odnoszące się zarówno do bycia uczniem, jak i rocznicy Odzyskania Niepodległości. Każdy ze składających ślubowanie otrzymał też pamiątkową książkę i drobny upominek. Szczególnie wzruszający był także moment podziękowania wszystkim rodzicom za trud włożony w wychowanie ich dzieci. Zaś po oficjalnych uroczystościach przyszedł czas również na smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólne świętowanie. Witamy w naszej wspólnej, szkolnej rodzinie.

Powrót na początek strony