„POKÓJ W SERCU – POKÓJ NA ŚWIECIE”

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatora, pana Ryszarda Pawki - dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie oraz własnym pragnę zaprosić uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu literacko-plastycznego Stefan Kardynał Wyszyński – naszym Patronem pod hasłem: „POKÓJ W SERCU – POKÓJ NA ŚWIECIE”.
Nasza szkoła współorganizuje wydarzenie wraz z Katolickim Stowarzyszeniem „Civitas Christiana” – Centrum  Myśli Prymasa Wyszyńskiego Oddział Okręgowy w Lublinie, Stowarzyszeniem Przyjaciół Szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz Dzielnicowym Domem Kultury „Węglin”. Od wielu lat cieszy się popularnością wsród polskich uczniów i ich licznym udziałem. Tegoroczna edycja została objęta patronatem honorowym m.in. Pana Przemysława Czarnka - Ministra Edukacji i Nauki.
Uprzejmie proszę o umieszczenie informacji o Konkursie na stronie placówki, aby mógła dotrzeć do jak największego grona dzieci i młodzieży szkolnej.

załączniki

Powrót na początek strony