PUCHAR ROZTOCZA DLA LENY

14 października w Zamościu odbyły się ogólnopolskie zawody pływackie „ Puchar Roztocza”

XVII edycja tego wydarzenia zgromadziła na starcie blisko 130 zawodników z 11 klubów w tym 1 zespół z Ukrainy. W zawodach uczestniczyli również nasi uczniowie, którzy pod barwami klubu sportowego Wisła Puławy dumnie reprezentowali naszą szkolną społeczność. Wszyscy nasi uczniowie spisali się na medal dzięki czemu nasz klub wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Największy sukces odniosła uczennica piątej klasy „pływackiej” Lena Mazurek, która wygrała wszystkie swoje wyścigi i zgromadziła największą ilość punktów za co została uhonorowana Pucharem Roztocza w swojej kategorii wiekowej. Wyniki wszystkich naszych uczniów :