RANDKA W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ NIESPODZIANKĄ

UWAGA UCZNIOWIE KLAS 4 – 7 SP i LO

DAJCIE SIĘ ZASKOCZYĆ LEKTURZE!

 

Biblioteka szkolna zaprasza Was do wzięcia udziału w akcji bibliotecznej i konkursie „Randka w ciemno z książką niespodzianką”. Od 18 do 27 marca  w wypożyczalni będą czekały na Was spakowane książki niespodzianki, każdy może przyjść i zabrać ze sobą tajemniczy pakunek – dobrą lekturę na zbliżającą się przerwę świąteczną.

Po przeczytaniu książki zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na plakat, który zainspiruje innych do sięgnięcia po tę lekturę.   Przy ocenie prac będą brane pod uwagę następujące kryteria: informacje o książce zawarte w plakacie, walory estetyczne i artystyczne, pomysłowość oraz oryginalność plakatu. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Plakaty należy składać w bibliotece szkolnej  do 8 kwietnia.

 

Odkrywajcie magiczny świat książek na wet podczas świąt, ferii i wakacji!

Powrót na początek strony