Świetlicowy Konkurs Plastyczny „ 112- numer który ratuje życie”

W ramach zajęć świetlicowych zorganizowany został konkurs plastyczny – „112 – numer, który ratuje życie”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Tematem konkursu plastycznego było rozwijanie aktywności twórczej, kreatywności dzieci, połączone z propagowaniem wiedzy na temat Europejskiego Numeru Alarmowego 112, oraz kształtowanie prawidłowych postaw i właściwych zachowań w podejmowaniu decyzji podczas niesienia pomocy. Prace naszych młodych artystów można podziwiać w holu głównym szkoły. Serdecznie gratulujemy!

Laureaci:

I miejsce – Przemysław Szczepaniak kl. IIa SP

                   Zuzanna Zofia Kamola kl. Ia SP

II miejsce - Aleksandra Świderska kl. IIIa SP

                    Nicole Rybak kl. Ia SP

III miejsce- Zofia Cieślik kl. IIb SP

                   Gabriela Lipnicka kl. IIa SP

Powrót na początek strony