Uroczystość „Nasi Najlepsi”

Koniec roku szkolnego to tradycyjnie już czas podsumowań i refleksji. To także czas, aby docenić tych uczniów, którzy przez cały rok sumiennie uczyli się, rozwijali swoje sportowe pasje czy aktywnie włączali się w działania na rzecz środowiska lokalnego. Dla nich właśnie została przygotowana po raz kolejny w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F. D. Kniaźnina uroczystość „Nasi Najlepsi”. Podczas szkolnej gali wyróżnionych zostało:

Za naukę – 66 uczniów

Za sport – 29 uczniów

Za działalność na rzecz środowiska – 51 uczniów

Za 100% frekwencję – 3 uczniów.

Statuetki Kniaźnina, czyli najwyższe szkolne wyróżnienia otrzymali:

Za naukę w liceum – Julia Kruk z klasy 4Cp (średnia ocen 5,71)

Za naukę w szkole podstawowej – Lena Mazurek z klasy 4SPa (średnia ocen 6,0 i udział w licznych konkursach artystycznych)

Najlepszy sportowiec w liceum – Mikołaj Urbanek z klasy 4Cp (wspólnie z drużyną zdobył III miejsce w Finale Ogólnopolskiej Szkolnej Licealiady w Piłkę Ręczną Chłopców).

Wszystkim wyróżnionym uczniom i ich rodzicom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów.