WARSZAWA W ŚWIĄTECZNEJ SCENERII

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza oraz uczniowie z Ukrainy spędzili magiczny, bo przedświąteczny dzień w Warszawie. 19 grudnia uczniowie wraz z opiekunkami mieli okazję zobaczyć przedstawienie w Teatrze Capitol pt. „List do Świętego Mikołaja”. Muzyczny spektakl przedstawili podopieczni Integracyjnego Zespołu Pieśni i Tańca MAZOWIACY, a autorami tego wydarzenia są Pani Hanna Szczepańska-Ploch oraz Leszek Ploch. W świąteczny nastrój jeszcze bardziej wprowadził nas wystrój miasta oraz wystawa w Pałacu w Wilanowie pt. „ Królewski Ogród Świateł” przepełniona nie tylko mnóstwem świetlnych iluminacji, ale również grami interaktywnymi, mappingami oraz pokazami świetlno-muzycznymi. Wrażenia ze wspólnego wyjazdu zdecydowanie zostaną z nami na długo.

Powrót na początek strony