Wodne przedpołudnie w naszej szkole

 23 czerwca, w upalne przedpołudnie przybyli do naszej szkoły przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Puławach. Uczniowie najmłodszych klas oczekiwali na to spotkanie z wielką radością i zaciekawieniem. Strażacy przeprowadzili interesującą prelekcję na temat swojej pracy, zasad bezpiecznego wypoczynku, udzielania pomocy i zachowań w różnych sytuacjach zagrożenia. Dużą atrakcją stanowiło zapoznanie się z wyposażeniem wozu strażackiego. Nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali mnóstwo pytań, ale też sami wykazywali się dużą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa, Wizyta strażaków zakończyła się bardzo przyjemnym i chłodzącym akcentem - kąpielą w wodzie i pianie! Dzięki takiej niecodziennej scenerii boisko szkolne wypełniło się dodatkowo śmiechem i samymi pozytywnymi emocjami.

Dziękujemy bardzo naszym Gościom za tak wyjątkowe spotkanie!!!

Powrót na początek strony