WOLONTARIUSZ ROKU POWIATU PUŁAWSKIEGO – TYTUŁ I NAGRODY DLA SZKOLEGO KLUBU WOLONTARIUSZA!

W ubiegły piątek, 03 grudnia 2021r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach odbyła się uroczysta GALA w ramach III Powiatowego Dnia Wolontariatu, na której wręczono zaszczytne tytuły – WOLONTARIUSZ ROKU POWIATU PUŁAWSKIEGO.

Aż cztery statuetki trafiły do rąk osób z naszej szkoły. Otrzymały je opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariusza – AGNIESZKA GUTKOWSKA, ANNA SŁOMKA, EWELINA PAWŁOWSKA oraz MONIKA OLEŚ - wolontariuszka, uczennica klasy 3e LO.

To ogromne wyróżnienie dla opiekunek, które podejmują nie tylko kolejne działania wolontariackie, ale uczestniczą w wielu warsztatach na szczeblu krajowym
i międzynarodowym, nawiązują współpracę z licznymi organizacjami, wspierają podopiecznych. Pamiątkowe statuetki oraz dyplomy wręczyła starosta puławski - Danuta Smaga oraz radny powiatu puławskiego - Tomasz Szymajda.

Gratulujemy nagrodzonym i cieszymy się, że działania wolontariackie, które wpisały się w tradycję naszej szkoły, zostały docenione w powiecie puławskim.

Powrót na początek strony