XIII Powiatowy Konkurs Literacki

Czytanie poezji w ostatnich latach przestaje być modne. Tym bardziej należy docenić tych, którzy nie tylko ją poznają, ale przede wszystkich tworzą. Właśnie do tego grona należy niewątpliwie Jakub Flejmer z klasy 3Bp (uczeń p. Anny Adamczyk), który z powodzeniem zajmuje się tą dziedziną sztuki, czego dowodzi udział w licznych konkursach poetyckich.  W miniony czwartek (9 czerwca) w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach w czasie kolejnej Biesiady Literackiej zostały ogłoszone wyniki XIII Powiatowego Konkursu Literackiego pod hasłem: „Mój świat. Z nadzieją”. Jakub zajął zaszczytne I miejsce w kategorii „wiersz” – szkoła średnia, a jego tekst został zaprezentowany podczas uroczystej gali. Warto dodać, że do konkursu zgłoszono kilkadziesiąt prac – wierszy i opowiadań – w dwóch kategoriach wiekowych (szkoła podstawowa i szkoła średnia).

Serdecznie gratulujemy Jakubowi i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Adamczyk