Zawody pływackie

1.10.2022r. na basenie Aqua  w Lublinie rozegrana została IV runda zawodów pływackich „O laur Lubelskiego Koziołka”. W bardzo silnie obsadzonych zawodach startowało 597 zawodników, a wśród nich 14 uczniów naszej szkoły podstawowej. Najmłodsze startujące to z 3 klasy: Olena Soltys i Michalina Świderska. Uczniowie z 4 klasy sportowej o profilu pływanie: Lena Mazurek, Gabriela Wójtowicz, Krzysztof Kostyra, Szymon Liszka, Filip Wróbel, Igor Świech. Zawodnicy z klasy 5: Anna Soltys, Kamila Czopek, Łucja Sacharow i Nina Reczek oraz Anastazja Soltys i Dawid Sala z klasy 6. Wszyscy nasi uczniowie poprawili swoje rekordy życiowe, a niektórzy wrócili z medalami i dyplomami za zajęcie miejsca w pierwszej dziesiątce, co można uznać za duży sukces wśród tylu startujących. Oto ich miejsca:

Anastazja Soltys – 1 miejsce - 50m stylem klasycznym,

Olena Soltys – 3 miejsce - 25m stylem grzbietowym,

Nina Reczek – 3 miejsce - 50m stylem grzbietowym,

Dawid Sala  – 2 miejsce - 100m stylem klasycznym i 3 miejsce 50m stylem dowolnym.

Miejsca nagrodzone dyplomami zdobyli: Szymon Liszka, Filip Wróbel, Lena Mazurek, Ania Soltys, Kamila Czopek.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich naszych uczniów.

 

Powrót na początek strony